ODALARIMIZ

 

Yemişkumu Onur Apart Motel odaları,1+1 olup,odalarımızda 2 adet klima bulunmaktadır.Her odanın kendi kliması vardır.Odalarımız  6 şar kişilik olup,salonda açık mutfak,mutfakta buz dolabı,ocak,bütün mutfak malzemeleri bulunmaktadır.Salonumuzda açılıp kapanan çekyat türü 2 adet kanepemiz vardır.Ayrıca odalarımızda sizler için elbise dolapları,komidin ve vestiyerlerimiz bulunmaktadır.

 

Salonda 82 ekran Lcd Televizyon ve Uydu yayınları mevcuttur.Giriş kapıları çelik kapı olup,wc ve duşu son sistem döşenmiştir.Odalarımızın bütün balkonları deniz manzaralıdır.Sahilin kenarında olduğumuzdan,arka ve ön kapılarınızı açık tuttuğunuzda gün boyu meltem esintisi alabilirsiniz.

 

Onur Apart Motel müşterilerimiz için şahsi ve ücretsiz araç park alanımızda mevcuttur.Odalara çıkışta asansör bulunmaktadır.Odalarımıza ait 2 adet balkonumuz mevcuttur.Balkonda yine sizlerin rahatı ve huzuru için  sandalye ve masa mevcuttur.

 

Pek yakında siz değerli tatilcilerimiz için İnternet bağlantısı da hizmete girecektir.Odalarımız geniş,dayalı döşeli ve son sistem ev eşyaları ile dizayn edildikleri için sizler için her türlü konfor düşünülmüş ve hiçbir masraftan kaçınılmamıştır.

 

Tatildeki eviniz olan Onur Apart Moteli tercih ettiğiniz için siz değerli tatilci ve müşterilerimize teşekkür eder,sizlere hizmet vermekten onur duyarız.Memnuniyet ve önerileriniz için lütfen web sitemizin "Ziyaretçi Defterine" mesaj bırakınız.

 


 

Muammer Şensoy     0 535 810 0098
Onur Şensoy        0 554 546 3337