Onur Apart Motel

ONUR APART MOTEL


Onur Aapart Motel 2013 yazınınbaşlarında hizmet vermeye başlamış olup,sizlerin rahatı ve huzuru göz önünde bulundurularak hiçbir masrafta kaçınılmadan dizayn edilmiş olan bir konaklama tesisisdir.


Onur Apart Motelde odalarımız lüx olup,toplam 7 kinin konaklayabileceği şekilde dizayn edilmiştir.Onur Apart Motel hemen sahilin karşısında,sahile 10 merte mesafede ve bütün odalarımız sahili sıfır konumda görmektedir.Odalarımız da her odanın kendine özgü kliması bulunmaktadır.Yine odalarımızda açık mutfak bulunmakta olup buz dolabı,ocak,mutfak malzemeleri bulunmaktadır.Ayrıca odamızda Lcd ekran (82 ekran) tv ve uydu yayınları mevcuttur.Odalarımızda sizlerin kullanabilmesi için Elbise dolapları,vestiyerler ve aynalı komidinler bulunmaktadır.


Odalarımızda arkalı önlü çift balkon bulunmaktadır.Kapıları açtığınızda sürekli deniz meltemi esmektedir.Son siztem wc-duş,sıcak soğuk suyumuz mevcuttur.


Onur apart motel siz değerli tatilci ve müşterilerimize en kalliteli hizmeti sunma adına çağa ayak uydurmakta ve hizmette sınır tanımamaktadır.Apart motelimizin hemen önünde araç park yerimiz vardır.Ayrıca  motelimizin zemin katında da park yerimiz mevcuttur ve ücretsizdir.


En kısa sürede internet bağlantı hizmetide siz değerli tatilci ve müşterilerimize sunulacaktır.Tatilde bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sizlere hizmet vermekten onur duyarız.


Muammer Şensoy     05358100098
Onur Şensoy        05545463337


Adres: Ayaş Beldesi Yemişkumu mahallesi Sahil karşısı Onur Apart Motel Erdemli/Mersin/Türkiye